Liderul PMP Caraș-Severin spune că partidul nu s-a dizolvat

Zeci de membri PMP din Caraș-Severin au participat la Liga Aleșilor Locali care a avut loc la București. „Am participat astăzi alături de o parte din colegii aleși locali din organizația PMP C-S, la Liga Aleşilor Locali – un moment de #Restart pentru PMP! Liga Aleşilor Locali ai partidului nostru, eveniment la care au participat peste 1.500 de primari, vicepreşedinţi de consilii judeţene, viceprimari, consilieri judeţeni şi locali PMP, dovedeşte dorinţa noastră de a continua un proiect politic de succes. Suntem prezenţi, nu am dispărut, nu ne-am dizolvat, nu am fuzionat cu nimeni, suntem aici pentru că noi credem în #România, credem în #PMP, credem în #ViitorulEuropean al acestei ţări. Avem toate atuurile să privim optimişti către anul electoral 2024”, a scris Lucian Voina, președintele PMP Caraș-Severin pe contul său de Facebook.