Marius Sulincean, propunere de subprefect la Arad

În această seară, PSD a decis cine va fi subprefect al județului Arad. „În acestă seară, Biroul Permanent Județean lărgit al PSD Arad, întrunit în ședință la Felnac, a decis, cu unanimitatea voturilor membrilor prezenți, ca propunerea pentru funcția de subprefect al județului Arad, din partea PSD, să fie colegul nostru Marius Sulincean. Felicitări și mult succes Marius”, a declarat deputatul Mihai Fifor, președinte PSD Arad.